Tarsus balık etli seksi escort Neşe

Şu ana kadar tanıdığım bütün erkekler, benim eşsiz güzelliğim karşısında adeta büyülendiklerini ifade ettiler. Başka hatunlarda olmayan ve sadece bana özgü olan bazı cazibelerim var. Bunları yazarak anlatmaktansa beni tanıyınca keşfetmeni istiyorum. Hafif dolgun ve balık etli bir hatun olduğum için sende bana karşı oldukça heyecanlı duygular besleyeceksin. Toplu ve dolgun kalçama dokunduğun andan itibaren kalbin hızlı hızlı çarpabilir. Ama meraklanma, bu gece sadece sana has olmak istiyorum. Yani bana istediğin gibi dokunup tüm güzelliklerimden faydalanmana müsaade edeceğim. Senden tek bir ricam var. Çok hassas ve narin bir cildim olduğu için, seks darbelerine dikkat etmeni istiyorum. Yoksa canımın acıması senide üzebilir. Bu güzel geceyi heyecanla yaşamak varken, bu gibi tatsızlıklar ile canımızı sıkmayalım.

Aslında sana anlatmak istediğim daha onlarca güzel özelliğim var ama dediğim gibi bunları bire bir yaşamak sana daha heyecanlı zevkler verecektir. Mesela, büyük ve dimdik olan beyaz göğüslerim, sadece bir kaç saniye içinde aklını başından alacak. Onlara arzuyla dokununca zevkten havalara uçabilirsin. Eğer istersen, göğüslerimi sıcak dudakların ile emede bilirsin. İçimin en derin noktalarına temas etmek için çok aceleci olmana gerek yok. Ben seni yavaş yavaş zevke getirip, en sonunda da en güzel hediyeyi vermek istiyorum. Uzun ve kalın aletine yapacağım bir birinden güzel şovlar, onu bir kaya gibi sert hale getirecek. Gecenin en şehvetli anına geldiğimizde sert ve uzun aletini içime sapla ve uzun bir süre orada kalsın. Sıcak suların ile içimin ateşini söndürmene ihtiyacım var.

Sadece bugün ile kısıtlama kendini, her an ve her dakika sana bir telefon kadar uzakta olduğumu hatırla. Yaşayacağımız bu eşsiz geceden sonra, seni defalarca becermek için yine gelmek istiyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir