Mersin Pozcu Escort Bomba Defne

Beni tarif eden en belirgin özelliklerimden birinin de sarı saçlarım olduğunu söyleyebilirim. Fakat sana daha bir sürü seksi özelliğimi sıralayabilirim. Bunları böyle yazarak belirtmektense beni tanıyıp keşfetmeni istiyorum. Sana fantezinin en ateşli anlarını yaşatırken mutluluktan havalara uçtuğunu görmeliyim. Neredeyse bir kalemle çizilmiş gibi kusursuz hatlara sahip olan seksi fiziğimi görünce bana bayılacaksın. Ama eğer istersen sana bu eşsiz güzelliklerden sırayla vermeye hazırım. Yeter ki sende benim gibi istekli ve azgın ol. Zaten bende bu aşırı doyumsuzluk ve içime alma hevesi olduğu sürece, mutsuz bir ilişki yaşayacağımızı sanmıyorum. Bu gece kollarında deliler gibi inlemek ve seksin en özel saatlerini yaşamak istiyorum. Ben ve sen bu güzelliklerin hepsini hak ediyoruz. Seksin gücüne benim kadar sende inanmalısın.

Seks hayatım boyunca, yaşadığım tüm azgınca deneyimleri sana sunmak için çok büyük bir sabırsızlık içindeyim. Kendime ve sana sakladığım onlarca özel çalışma varken, bunlardan mahrum kalmak hiç de doğru değil. Gençliğim ve esaslı güzelliğime ek olarak diri bedenimin her bir ayrıntısı, sana şu ana kadar istediğin tüm heyecanı fazlasıyla yaşatacak. Benim yanıma geldiğin zaman hiç bir konuda kendini kısıtlamanı istemiyorum.  Çıplak ve istekli bedenlerimiz ile koyun koyuna girdikten sonra tüm zincirlerini kırıp beni defalarca becermeni istiyorum. Özellikle güçlü kollarının üzerinde zıplamayı ve zevk çubuğunu en derin noktama kadar hissetmeyi çok isterim. Bundan başka daha nice yapmayı istediğim deli dolu pozisyonlar var. Mesela, sana oral seksin en güzelini de yaşatabilirim. Bunlar arasından tercih yapmayı sana bırakıyorum.

Bu gece en güzel hayallerimizi hayata geçirirken, sadece bir pozisyon üzerinde yoğunlaşmayalım. Elimizden geldikçe daha çok seks yapıp, birden fazla fanteziyi zevkle yaşayabiliriz. Ben senden gelecek her türlü serüvene gözüm kapalı atlarım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir