Mersin Anamur Seks Delisi Esin

Ben sekse ve sevişmeye çok meraklı bir hatunum, her fırsatta bu çılgınca dürtülerimi bastırmak için elimden gelen her türlü çılgınlığı yapmaya çalışıyorum. Eğer bir gün olur da senide karşımda istekli bir halde bulursam, sana yapacağım azgınca seks fantezilerim olacak. Bazen ansızın bastıran seks isteği ve sevişmek için istekli olan azgın bedenimin çığlıkları, beni olmadık heyecanlara doğru sürüklemeye başlıyor.  Erkek arkadaşım çok uzak ve ulaşılamaz olduğu anlarda, ben diğer alternatifleri düşünmeye başlıyorum. Ama her an yanımda taşıdığım ve kötü günler için sakladığım titreşimli vibratörümün varlığı bana sonsuz bir güven veriyor. Mastürbasyon yapmayı çok sevmediğim halde bu gibi durumlar için her an sekse hazır olmam gerekiyor. Cinsel deneyimlerimi yaşarken her zaman tedbirli ve hazır bir kaşar oldum.

Sen şimdi, benim anlattığım kadarıyla beni tanımaya başlıyorsun, fakat şundan emin ol ki sana kendimi burada ifade ettiğimden çok daha fazlasını taşıyorum. Benimle aynı yatağa girdikten sonra sıra dışı seks fantezilerim ile çılgınca bir deneyimi yaşamaya hazır olmalısın. Sadece bir kere boşalarak benden kurtulacağını sanıyorsan büyük bir hayal kırıklığına uğrayacaksın. Çünkü ben sekse bir kez başladım mı defalarca erkeğimin güçlü kollarında boşalmak isterim. O kadar sert ve darbeli bir seks istiyorum ki seni en derin noktama kadar hissetmem gerekiyor. Azgın bir seks dürtüsü ile hareket eden ıslak ve istekli kasıklarım, senden gelecek bir damla zevk suyunu ile boşa harcamayacak. Öyle deli rüzgarlar var ki içimde, senin çıplak ve arzulu tenini her an yanımda taşımak istiyorum. Ben sana sadece bir kez değil, defalarca seksin gülen yüzünü göstermek istiyorum.

Bu kadar açık ve net bir şekilde sana kendimi ifade ettikten sonra umarım sende bana karşı aynı tavırlar içinde olursun. Böyle bir başlangıç yaparsak seks hayatımız çok renkli fantezilere gebe olabilir. Ben senden istediklerimi açık yüreklilik ile aktarmaya çalıştım. Lütfen beni becerirken bunları dikkate al.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir