Mersin Anamur Escort Ceyda

Elimde değil, özel anların bana yaşattığı eşsiz zevklere bir türlü doyamıyorum. Sınırsız bir mutlu olma duygusu var içimde bu sadece bir kere sevişme ile geçecek bir şey değil, yada üç yada beş defayla da olmaz. Ben her istediğimde yanı başımda hazır bulunan bir erkeğin, tüm gücüyle beni becermesi ve bana bu hazzı yaşatması gerekiyor. Çünkü hayat ve zaman benim için o zaman daha yaşanılır bir olgu haline gelecektir. Belki bu yazdıklarım sana biraz uç düşünceler olarak gelebilir. Fakat ben sana içimi dökerken ve sana kendimi anlatırken son derece samimi olmaya gayret ediyorum. Yoksa bu geceki ilişkimiz tamamen samimiyetsiz ve yolcu işi olur. Ben bunu değil, sonsuz mutluluğun olduğu bir kaç saat geçirmek istiyorum. Ben eminim ki sende bu duygular ile beni becermek istiyorsun. İşte bu olguyu koruduğumuz sürece her an mutlu olacağız.

Ben bu kısa hayatım boyunca doğru bildiğim gerçekleri uygulamaya devam ettim. Sana şu an seks konusundaki tüm azgınlık bilgilerimi aktarmaya çalışırken, çok derin ve mutlu duygular içindeyim. Çünkü bu gece kollarıma gelecek partnerimin beni her konuda tam olarak anlamasını isterim. Zevk dolu anlarımda senin güçlü kollarında seksin en özel dakikalarını yaşarken senin için yanıp tutuştuğumu hissetmen bizim için çok önemli, bu geceki maceramızdan sonra eğer sende istersen ben başka özel günlerde de seninle seks yapmak isterim. Sana vereceğim son derece özel bir numara sayesinde yedi gün yirmi dört saat seks için hazır olacağım. Bir telefonun ile sana gelip istediğin yerde sonsuz hazzı yaşayabiliriz. Lütfen sende bu konuda bana karşı olumlu bir geri dönüş yap. Senin hasretinle yanmaktan artık sıkılan ve acınası bir hal alan kasıklarımın arasını severek beni çok mutlu edeceksin.

Sana kendimi ifade ederken son derece açık ve gerçekçi olmaya çalıştım. Beni tanıman seksi fantezilerimi yaşarken çok işimize yarayacak. Beni bir kaç kere darbeli becerdikten sonra bende seni tanımış olacağım. Bu sayede seks hayatımıza durmaksızın devam edebiliriz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir